Biz Kimiz?

Grafik Odası Reklam Ajansı olarak müşterilerimize en iyi hizmeti en kısa sürede ve en uygun bütçelerle yerine getirmeyi kendimize ilke edindik, Bu anlayış çerçevesinde, 5 kişilik profesyonel kadromuzla etkin ve ses getiren reklam çalışmalarına imza atıyoruz.

Ağırlıklı olarak Web Tasarım çözümleri üzerine çalışıyoruz. Web sayfalarının görsel olarak tasarlama, Yönetim paneli isteyen müşterilerimiz için yazılım geliştirme, Web sitelerin tanıtımı ve ön plana taşınması için SEO, Sosyal Medya ve E-bülten tasarlanması gibi alanlarda destek hizmetleri veriyoruz. Ayrıca web siteleri barındırmak için Hosting hizmeti veriyoruz. Kısacası Web Sitesi denilince ihtiyacınız olan tüm hizmetleri ekibimizden alabiliyorsunuz.

Web & İnternet ortamlarında, yine logo ve kurumsal tasarım ihtiyaçları söz konusuysa bunları müşterilerimizin sahip olduğu veya olmak istediği imaja uygun olarak istenen çalışmaları üst düzey hizmet kalitesi ile sağlamaktayız. Bugünlere gelmemizde bugüne kadar bize destek olan müşterilerimize minnettarız. Sizlerle de tanışmak, bir kahvenizi içmek ve ihtiyaçlarınıza çözüm üretmek isteriz.