WEB BANNER

WEB SİTENİZ DÜNYAYA AÇILAN KAPINIZDIR. BURADA KENDİNİZİ TAM VE DOĞRU İFADE EDEBİLMENİZ İÇİN YANINIZDAYIZ.

Bannerlar reklam amaçlı kullanılan, siteleri tanıtmak için hazırlanmış reklam öğeleri olarak adlandırılmaktadır. Gerçek anlamda banner, web sitelerinin başlık veya üst kısmını kapsayan tasarım öğesidir. Genelde logo ile bütünleşik olarak kullanılır. Siteyi görsel açıdan zenginleştirdiği gibi ziyaretçileri de olumlu yönde yönlendirmek için kullanılmaktadır.

Bannerlar web sitenizin özeti gibidir aslında, ziyaretçilerinize; firmanızla veya ürünlerinizle ilgili aktarmak istediğiniz en önemli konular banner aracılığı ile ön plana çıkarılır ve ziyaretçilerin dikkatini en çok çekebileceğiniz yer banner alanlarıdır. Verilmek istenen en önemli mesajlar buradan iletilir. Yani kısacası sitenizi ziyaret edenlerin sadece bannerlarınızı okuyarak sitenin özetini incelemiş olmaları gerekir.

Gezdiğimiz, gördüğümüz birçok sitede bannerların kaliteden yoksun, içerik ve görsel bakımdan da bir ürünü veya hizmeti anlatma hususunda yetersiz olduğunu gözlemliyoruz. Bu nedenle hizmet grubumuza böyle bir madde ekledik. Web banner tasarımı hizmetimiz ile sitenizi baştan aşağı yenilemiyoruz ancak mevcut sitenizi hem kaliteli bir görünüme hem de doğru anlatım ve görselliğin bulunduğu şık tasarımlı bannerlara kavuşturuyoruz, bu bile bir sitenin çehresini değiştirmeye yetebiliyor. Talep sizden, değiştirmek bizden!

WEB PROJELERİMİZDEN BAZILARI

Nur Tekstil
ALTIN ORAN DERNEĞİ
Siteyi incele : www.aoder.org.tr
Altın Oran Derneği için tüm haberlerini projelerini kısacası sitenin tamamını kendi girebileceği bir admin panel yazıldı ve kullanımlarına sunuldu. (.NET Admin + Html)
Polat Yapı Market
MİNİK UMUTLAR KREŞ & BAKIMEVİ
Siteyi incele : www.minikumutlar.net
Müşterimize iş alanına uygun bir konsept tasarlandı. Ayrıca tüm içerikleri kendileri yönetebilecekleri şekilde bir admin panel yazıldı. (PHP Admin + Html)
GEOSİSTEM
PWR BALATA
Siteyi incele : www.pwrbalata.com
Balata üretimi yapan müşterimize ürün çeşitlerini sergileyebileceği bir çalışma yapıldı. Bu çalışmamız da Yönetim Panelli (PHP Admin + Html)
HKM GİFT
OP.DR.BİRSEN TURSUN DEMİREL
Siteyi incele : www.birsentursun.com
Doktor Birsen Hanım'a sitenin tamamını kontrol edebileceği kişisel bir web sitesi hazırlandı. (PHP Admin + Html)
Bilir Pasta Börek
BİLİR PASTA BÖREK
Siteyi incele : www.baklavacibilir.com
Bilir Pasta Börek firması için tatlı çeşitlerini ve şubelerini tanıtabileceği tanıtan statik bir web sitesi yapıldı.
Turmay Grup
TURMAY GRUP
Siteyi incele : www.tumaygrup.com
Turmay Grup için ürünlerin eklenip silinebileceği tamamı kullanıcı tarafından güncellenebilir bir web sitesi yapıldı.