TOPLU MAİL GÖNDERİMİ

Toplu Mail hizmetimiz hedef kitleye en ekonomik ve hızlı yoldan ulaşma imkanı verir. Üstelik internetin çok yoğun olarak kullanıldığı günümüzde ekonomik olmasının yanında reklam yapılacak en önemli mecralardan biridir mail reklamları.

Klasik yöntemlerle tanıtımını yapmak istediğiniz bir ürün yada hizmetin yada bir kampanyanın, örneğin; el broşürünü dağıtmak istediğinizde bunun broşür tasarım, baskı maliyeti, dağıtım maliyeti ve süresini hesapladığınızda oldukça zahmetli ve yüksek faturalı bir iş çıkacaktır karşımıza. Oysa mail reklamında kampanya veya tanıtım broşürünü bize iletmeniz yeterlidir. Tercih edeceğiniz paketimize göre duyurmak istedikleriniz binlerce, milyonlarca kişinin mail adresine gönderilmektedir. Üstelik spam maillere düşürmeden maillerinizi iletebiliyoruz.

Şöyle düşünün; 5 milyon mail adresine gönderim talebinde bulundunuz, gönderilenler içerisinden 500 bin kişi kampanyanıza ilgi duydu ve sitenizi ziyaret etti, 50 bin kişi sizinle iletişime geçti, bunlardan 5000'i teklif istedi veya hizmeti almak üzere sizinle görüşmelerini iletti ve en son 500 kişi kampanyanızdan yararlandı. Bu küçük senaryoda anlatmaya çalıştığım şu ki; elbette 5 milyon gönderinin tamamı sizin hedef kitleniz olmayacaktır, bazı ilgi duyanlar arasında ciddi olmayanlar da olacaktır. Fakat 5 milyon kişiye tanıtım maili gönderip kampanya neticesinde 500 kişiye satış yapmış olmak gayet başarılı bir çalışmadır.

Bununla yanında dilerseniz e-broşür tasarım hizmetini bizden alabilir, yani tasarım ve hedif kitle seçimi dahil tüm sürecin yönetilmesini bize bırakabilirsiniz. Ayrıca Mail reklamlarından istenen verimi almak için bunu belli periyotlarda tekrarlamak önemlidir. Örneğin ayda 2 kere mailing yapan bir firma hem web sitesine gerekli trafiği sağlamış ve akabinde telefon trafiğini de artırarak pazarlama personellerinin faaliyetlerini desteklemiş olur. Toplu mail gönderimi konusunda daha detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz, en kısa zamanda size dönüş yapılacaktır.