SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Sosyal ağlar ziyaretçi ve müşteri kullanımı açısından önem kazanmasıyla beraber çok popüler bir hale geldi. Popüler olması tamamen insanların kullanım sıklığı ve alışkanlık haline getirmesiyle eş değer. Sosyal ağların önem kazanması beraberinde Sosyal Medya Danışmanlığı/Uzmanlığı alanlarını getirmiştir.

Firmaların sadece kurumsal yapılarına uygun web tasarım yaptırmaları yetmiyor. Aynı zamanda sosyal ağlarda da aktif yer almaları, kampanyalarla desteklemeleri gerekmektedir. Web dünyası bir bütün olarak düşünüldüğünde artık web sitesi ve sosyal ağ kavramları ayrı düşünülemiyor. Birçok markalaşmış firma sitelerinde sosyal ağlara ait butonları görmüşsünüzdür. Markaların da bu alana önem verdiklerinin bir göstergesidir.

twitter sosyal ağlar Web sitenizin tasarımını yaptırdıktan sonra sosyal medya danışmanlığı almanız da bir lüks değil ihtiyaçtır. Tüm bu sebeplerden dolayı firmalara sosyal medya konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Hizmet kapsamında firma sektörüne uygun planlar ve kampanyalar ile sosyal medyada sizin de adınız en iyi şekilde geçecektir.

Sosyal Medya nedir sorusunun cevabı Türkiye’de Facebook ve Twitter ağlarından oluşmaktadır. Genel olarak Türkiye’deki kitle bu ağlarda daha fazla vakit geçirmekte ve paylaşımlarda bulunmaktadır. Google’ın çıkarmış olduğu Google Plus sosyal ağı ise kısa zamanda bilinen ağlar kadar iyi bir seviyeye gelecektir.

Sosyal medya danışmanlığı kapsamında aşağıdaki hizmetleri vermekteyiz;
- Firmanızın Facebook,Twitter,G+ hesaplarının oluşturulması ve yönetilmesi
- Firmanıza uygun hayran kitlesini reklam kampanyaları ve etkinliklerle arttırma
- Sayfalardaki hareketleri aylık olarak raporlama
- Twitter ve Facebook hesaplarınızda sizin verdiğiniz brifingleri,dökümanları uygun zamanlarda duyurma
- Şikayet, destek konularına yardımcı olarak web yöneticisi ile ortak çalışmalar yapma

Sosyal medya danışmanlık hizmeti almak için teklif alabilir, iletişim sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz.