GOOGLE REKLAM DANIŞMANLIĞI (Google Adwords)

Bilindiği gibi, arama motoru piyasasının büyük bir kısmı Google firmasının elinde bulunuyor. Google bu payının avantajını kullanarak Adwords isimli reklam hizmetiyle, kullanıcıların arama sonuçlarında ücretli olarak listelenmesini sağlıyor. Sağladığı bu hizmet ile kullanıcılar istedikleri anahtar kelime sonuçlarında ilk sıralarda çıkabiliyorlar. Ancak pek çok kişi Google Adwords sistemini bilmediği için düşük maliyetle listelenebilecekleri sonuçlarda, yüksek bütçeler harcamak zorunda kalabiliyorlar.

Google Adwords ile reklam yapmak internet ortamı açısından en etkili ve ekonomik yöntemdir. Bu durumun sebebi ise hedef kitleye ulaşmanın Google Adwords ile mümkün ve ölçülebilir olmasıdır. Bu verimliliği yakalayabilmek için de reklamın özel olarak hazırlanması gerekmektedir. Bu noktada uygun yapılandırma için öncelikle hedef kitleyi belirlemek ve bunun içinde bilgi teknolojilerinden önce reklamcılık bilgisi gerektirmektedir. Yaş grupları, coğrafi gruplar ve hazırlanacak uygun kampanyalar sayesinde hedef kitleyi tam onikiden vurmak mümkün olmaktadır.

Bu noktada ihtiyaç duyulan ise, reklamcılık maharetlerini teknoloji tabanlı bir sistemin üzerine kurabilmektir, bunu yaparken her zaman olduğu gibi özel bir hizmet sunumu ile verimliğin en yüksek düzeye ulaşması sağlanmakta ve reklamlar tam hedefe yönlendirilmektedir. Bu sayede potansiyel müşterilere ulaşılabilmekte ve yüksek reklam geri dönüş oranları sağlanarak, başarılı reklam kampanyaları yapılabilmektedir. Bu noktada size danışmanlık hizmeti vermekte ve dilerseniz reklam kampanyanızı baştan sona yönetebilmekteyiz.