BROŞÜR / AFİŞ TASARIM

TANITIM ARAÇLARININ EN SOMUT VE EN ÖZEL MATERYALİDİR. BİR ÜRÜNÜN VEYA BİR ETKİNLİĞİN HEDEF KİTLEYE ULAŞMASINDA OLDUKCA ÖNEMLİDİR.

Tanıtım araçlarının en somut, en canlı ve en özel materyali broşürlerdir. Bir firmanın, bir ürünün veya bir etkinliğin broşürü istenildiği kadar bilgiyi ve etkiyi hedef kitleye ulaştırmak için oldukça önemli bir araçtır. Broşür çalışması, en çok başvurulan iletişim ve tanıtım materyalidir.

Afişler de yine reklam ya da propaganda yapmak, bir duyuru iletmek amacıyla halka açık yerlere asılan genellikle resimli, basılı kağıt; duvar ilanı şeklinde tanıtım aracıdır. Afişler tasarım ve sanat kaygısını eşit ağırlıkta olduğu grafik ürünlerdir. İç mekan afişleri lobi, salon ve koridorlarda kullanılmak üzere tasarlanan afişlerdir. İç mekan afişleri daha uzun süre incelenebilir. Afişin izlenme süresi, tasarım aşamasında dikkate alınması gereken bir kriterdir.

Afişler malzeme ve baskı teknikleri olarak da farklılık gösterir. Günümüzde baskı tekniklerinin gelişmesi sayesinde afiş tasarımları da özellikle boyut ve renk kalitesi açısından daha özgürleşti. Afiş tasarımlarının yanı sıra dış mekan reklam uygulamalarının da gelişmesiyle tasarım alanları zenginleşti.

Hedef kitleye ulaşmanın en kısa yollarından biri fuarlarda kullanılan afişlerdir. Fuar afişleri, örümcek stand, roll-up, çerçeveli ve çerçevesiz afişler, karşılama bankosu gibi çeşitli formatlarda kullanılabilir.

GRAFİK TASARIM ÇALIŞMALARIMIZDAN BAZILARI

FULL PETROL KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI
FULL PETROL
Akaryakıt firması olan Full Petrol içi önce logo çalışması, ardından da kurumsal kimlik çalışması yapıldı.
DM's Kitchen KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI
DM's Kitchen
Mutfak Mobilyalarının satışını yapan Dm’s için logo ve kurumsal kimlik çalışması yapıldı.
FORUM ARAŞTIRMA KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI
FORUM ARAŞTIRMA
Anket hizmetleri veren Forum Araştırması için logodan kurumsal kimliğe, katalogdan web sitesine kadar komple hizmet verildi.
ACTFAX BROŞÜR / AFİŞ TASARIM ÇALIŞMASI
ACTFAX
Bir dijital faks programı olan Actfax’ın basılı mecra tanıtımı için broşür hazırladık.
ACTFAX BROŞÜR / AFİŞ TASARIM ÇALIŞMASI
ACTFAX
Bir dijital faks programı olan Actfax’ın basılı mecra tanıtımı için broşür hazırladık.
REDLINE BROŞÜR / AFİŞ TASARIM ÇALIŞMASI
REDLINE
Uydu sistemleri üreten Redline firmasına gazete reklamlarında yayınlanmak üzere bir broşür hazırladık.
ROSATTO KATALOG ÇALIŞMASI
ROSATTO
Yılbay Deri firmasına deri modellerini sergilemesi için fotoğraflarını da çekerek bir katalog hazırladık.
ENTESAN KATALOG ÇALIŞMASI
ENTESAN
Armatür ve komposit ürünler imal eden Entesan firması için ürünlerin çok detaylı anlatımını içeren çok sayfalı bir katalog hazırladık.
WATERING KATALOG ÇALIŞMASI
WATERING
Yurt dışında arıtma tesisleri kuran Waterking firması için o bölgede ve fuarlarda tanıtımı yapabileceği bir katalog hazırladık.